תפילה-שירה

ש ש  

אנו מוצאים את עצמנו עסוקים בתפילה, זו הסדורה וזו האישית בהרבה מילים, בהרבה ניסיונות לבטא, לפנות אל רבונו של עולם ולהתקרב אליו.

אך ישנו ערוץ נוסף, ערוץ שקדם למילה הכתובה ולחיתוך הדיבור, ערוץ הניגון והשירה.
מפגשי 'תפילה-שירה' קמים מתוך ניסיון ללמוד יחד וללמד את עצמנו מיומנות זו, להיפגש איתה ולאמץ אותה אל חיינו כאפיק נוסף בחייו של האדם המתפלל, כערוץ נוסף כלפי שמיא.
אלו מפגשים בהם הציבור המשתתף מתבקש להיות שותף פעיל בתפילת ציבור. מסוג אחר.
במרכזו של כל מפגש תפילה-שירה נמצא נושא או תנועה אשר דרכה אנו מבקשים לשאת את תפילתנו.
כל מפגש בנוי מכמה מרכיבים:
– ניגוני הכנה אשר מטרתם להכניס את ציבור המשתתפים פנימה לתןך המעגל, להשאיר את החוץ בחוץ ולהתכנס יחד אל תוך לאווירה מסויימת.
– דיבורי הכוונה ולימוד אשר תפקידם לעזור לעולמנו הפנימי להיות קשוב לתנועת התפילה ולניגון אותם אנו מבקשים להנכיח במפגש זה, לתת לנו השראה ולהכניס אותנו למסלול ההמראה…
– ניגון מרכזי- בכל פעם נבחר ניגון דרכו נבקש לעבוד ולהתפלל יחד. הניגון נשלח מבעוד מועד לציבור המשתתפים ובמרכז הערב וטוב שהמשתתפים ילמדו אותו ובכל מקרה הוא ילמד גם בערב עצמו.
את מפגשי תפילה-שירה מוביל הרב דוב זינגר יחד עם חבורת נגנים מופלאה. שניאור גודינגר- קלידים, מאיר קליינר- קלרינט, משה שלו- סנטור/ עוד.

המפגשים מתקיימים אחת לחודש במקומות שונים בארץ, אם אתם מעוניינים שקהילתכם תארח אחד ממפגשי תפילה שירה, אתם מוזמנים להזמין ולהתקשר: 0503499193 או במייל- aviad.makor@gmail.com

הזמנת כרטיסים מראש בקישור- https://tak.co.il/new/?t=L1S